De McFermoir dokterstas Wout 3014 Cognac is één van de beste en meest praktische dokterstassen. Stevig en ruim, ontwikkeld in samenwerking met huisartsen. Handgemaakt van plantaardig gelooid leer uit Toscane met een mooie zachte glans. Deze compacte variant zonder A4-voorvak biedt een klassiekere uitstraling – een tas voor het leven.
Functionele kenmerken
- Ruime hoofdindeling – geschikt voor alle medische instrumenten
- Compact model – zonder A4-voorvak voor klassiekere uitstraling
- Blijft perfect openstaan – slimme constructie voor direct overzicht
- Uitneembare vakverdeling – verstelbaar met 1 lang en 3 korte tussenschotten
- Luxe binnenvak met rits – voor veilige opslag
- Ritsvak buitenzijde – voor sleutels en smartphone
- Italiaans leer – plantaardig gelooid in Toscane
- Levenslange garantie – op alle sloten
Plantaardig gelooid leer uit Toscane
Het leer is van de meest degelijke kwaliteit en plantaardig gelooid in Italië. Het heeft een mooie zachte glans en is zo natuurlijk mogelijk gehouden. Krasjes, plooien en kleurverschillen kunnen voorkomen, wat elke tas uniek maakt. Door gebruik wordt de tas alleen maar mooier en ontwikkelt zich een karakteristieke patina.
Ontwikkeld vanuit de praktijk
Deze dokterstas is het resultaat van jarenlange doorontwikkeling met huisartsen en verloskundigen. Alle praktische verbeteringen zijn verwerkt: luxe voering met ritsvak, uitneembare vakverdeling, en de constructie die zorgt dat de tas perfect openstaat voor direct overzicht en vlotte toegang tot alle instrumenten.
Technische specificaties
- Afmetingen: 40 x 19 x 29 cm
- Materiaal: Plantaardig gelooid leer (Toscane, Italië)
- Kleur: Cognac
- Binnenzijde: Luxe voering met ritsvak
- Vakverdeling: Uitneembaar en verstelbaar (1 lang, 3 korte tussenschotten)
- Buitenvak: Ritsvak
- Voorvak: Zonder A4-voorvak (compacte variant)
- Schouderriem: Afneembaar en verstelbaar met lederen schouderverbreder, inclusief
- Fabricage: Handgemaakt
- Garantie: Levenslang op sloten
- Prijs: Inclusief 21% BTW en verzendkosten
Let op: Door natuurlijke eigenschappen van het leer is elke tas uniek. Kleurvariaties kunnen voorkomen. Het leer ontwikkelt door gebruik een mooie patina.
Gratis verzending bij bestellingen boven € 100,-































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen